Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

En sevdiğiniz Beatles şarkısı

+25
Sergent Pepper
hakkyata
babyitsyou
nilsu
oZz
wishwishie
gurkanguney
özgemik
6floydian7
TheSmartBeatle
paulmccartney
behave yourself
long_away
Zeynep
@t@k@n
XsafakX
the girl who came to stay
Clementine
kurt&john
ReVoLveR
zenud
suburbanskies
beatlemania
Beatlegirl
Imagine
29 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Imagine
Admin
Admin
Imagine

Domuz
İş/Hobiler : Öğrenci

En sevdiğiniz Beatles şarkısı Empty
MesajKonu: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 9:59 pm

Tüm şarkılar çooook güzel olsa da "hepsi"ni cevap olarak kabul etmiyorum... Özel bi tane vardır mutlaka :D

Help ve Hey Jude :D ayrı bir yerleri var benim için...
http://foreverqueen.tr.gg
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 8:58 am

Pek kimse sevmez bu şarkıyı ama benim favorim "I am the Walrus" 8)
bi de "while my guitar gently weeps"
http://beatlesturkey.bosfforum.net
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 2:24 pm

You're going to lose that girl vee Strawberry fields rabbit
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 3:17 pm

Ben biraz ruh hastalığı yapacak ve yıllara, albümlere, albüm dışında kalan şarkılara göre favorilerimi yerleştireceğim :d Büyük ihtimalle bu favorilerim değişecek yarın ama olsun, bugünlük favorilerim şöyle...

1963 yılından mesela, ilk albümden I Saw Her Standing There. With The Beatles albümünden de All I've Got To Do. Single olarak çıkan She Loves You ise 63 yılından en son faforim (yemekteyiz hasan rulez!).

1964 tarihli A Hard Day's Night albümünden I'll Be Back. Beatles For Sale albümünden No Reply. Herhangi bir albümde yer bulamayan She's A Woman bu yılın son faforisi.

1965 ise sanırım en zorlandığım yıllardan olücük. Eee, ilk olarak Help!'ten ne seçeceğim... Bilmiyorum. Ama bi düşüneyim. Help! şarkısını seçtim. Evet, zor oldu ama oldu. Rubber Soul albümünden ise... Anaağm bu daha zor oldu. Sanırım Girl diyeceğim. Evet, evet seçtim gitti. Day Tripper ise albümler dışındaki faforim.

1966 beni 1965'ten daha zorlayacağı gibi. O yıl yayınlanan tek albüm Revolver zaten benim en sevdiğim albümdür. Şimdi en sevdiğim şarkıyı nasıl çıkartıcam bilmiyorum. "Ulan zorla mı?!" dediğinizi duyar gibiyim ama evet zorluyorum kendimi efenim, neden bilmiyorum, ruh hastalığı var biraz herhal. Albümden favorim... Eleanor Rigby ve Taxman sanırım. İki şarkı seçtim gördüğünüz gibi ama aslında 2 şarkı seçmek garip kaçmaz zira önceki yıllarda her yıla 2 albüm sığdırdıkları için, albüm formatındaki şarkılardan 2 tane seçmiş idim. Evet ifinim. Single olarak çıkan Paperback Writer ise en sevdiğimdir. Şimdi single olarak çıkan diyorum da önceden yazdığım Help!, Eleanor Rigby vesaire zaten single olarak çıkmışlar ama albümde yer aldıkları için 3. şarkı olarak almadım. Ha çok fark etti, bu bilgi hayatınızda çok işe yaracak. Teallam. Korkuyorum abzen kendimden eheh.

1967 ise en zorlardan biri olacak sanırım. Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band'den A Day In The Life ve Being For The Benefit Of Mr. Kite arasında kaldım. Ama sanırım Being For The Benefit Of Mr. Kite diyeceğim. Evet dedim bile. Magical Mystery Tour'dan ise The Fool On The Hill ile 2. şarkımı seçmiş bulunuyorum. Tabii Magical Mystery Tour'da daha önce single formatında yayınlanan şarkılar B yüzünde albüm içine alındıysa da single olarak seçeceğim şarkı Strawberry Fields Forever.

1968 yılının tek albümü The Beatles (The White Album) ikili albüm olduğu için 2 dene şarkı sçemek istiyorum. İlki While My Guitar Gently Weeps, ikincisi deee... Eee yine bi düşünme molası. Sexy Sadie'de karar kıldım. Single olarak daaaa... Hey Jude deyip 1969'a vınlıyorum.

1969'a vınlayıp, yılın ilk albümü Yellow Submarine'den (gerçi özel olarak yapılmış bir albümdü bu, yok George Martin enstrümantel takılmış, yok diğerleri bir kaç yeni şarkı iki üç de eskilerden katmış falan) Hey Bulldog'u seçiyorum. Tee 68'de yapılmış bu sanırım ama 69 yılında albüme girdiği için, 1969 yılı albüme dahil ediyorum. Doğal olarak. Eheh. Abbey Road adlı zamanın ötesi albümden de neyi seçeceğimi bilmiyorum. Revolver ile en sevdiğim albümdür kerata. Come Together diyorum. Single olarak da yine Abbey Road'da bulunan ve B yüzünde Come Together olan şarkı Something'i seçerek sinsilik yapıyorum.

1970 yılında yayımlanan Let It Be albümünden ise, ilk kaydı 1968 yılına ait bir şarkı seçizliyorum: Across The Universe. Single olarak yayımlanan, albümde bulunmayan You Know My Name (Look Up The Number) ile bu uzun yazıyı sonlandırıyorum.
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 1:33 pm

forumdaki kopyala yapıştır tarzı olmayan en uzun yazı galibaa geek
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 7:36 pm

Help! (özel),Let it Be,Octopus's Garden(bidılsıtanıdığımşarkı I love you ) . Bunlar öne çıkan isimler. P: cheers
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 1:37 pm

Come Together favorim sunny
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 7:31 pm

Beatlegirl demiş ki:
forumdaki kopyala yapıştır tarzı olmayan en uzun yazı galibaa geek

Yaa ama amaa.. Benim biyografilerim daha uzunn ! lol!
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 3:23 pm

o mesajı biyografileri yazmadan önce atmıştım What a Face
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 5:45 pm

ahaha :D şaka yapmıştım lol!
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:02 pm

Son günlerde Girl'e sardım !! Rolling Eyes
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:37 pm

bittersweet ve ben geçen sene kışa doğru çok dinliyorduk Girl ü What a Face
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:51 pm

Bana geç kaldın mı dedin yani :D
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:53 pm

öyle dememiştir yaa ben de önceki sene takmıştım Girl e takılmak için demiştir.
Bu aralar Get Back diyorum 8)
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:55 pm

ehehe şaka lol!
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 8:57 pm

yapmaz öyle şeyler biricik site kurucumuz o 8) (keşke aklıma gelse de kursaydım) :cyclops:
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 9:29 pm

yok yaa o manada dememiştim I love you

bu arada benim de hayranlarım varmış What a Face
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 11:05 pm

Evet bende senin hayranınım yakında koluma beatlegirl dövmesi yaptırcam lol!
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPaz Eyl. 27, 2009 12:27 pm

beatlemania demiş ki:
Evet bende senin hayranınım yakında koluma beatlegirl dövmesi yaptırcam lol!
What a Face What a Face What a Face
kurt&john
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 1:07 pm

ımagine benim favorimdir :D
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 2:40 pm

Peki en sevdiğin Beatles şarkısı ? :D
kurt&john
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 2:42 pm

uff benim salak kafam o john lennon şarkısıydı :D

beatles ta favorim let it be
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyÇarş. Ekim 07, 2009 4:42 pm

Let it be... oooof of drunken
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPerş. Ekim 08, 2009 12:51 pm

Back in the U.S.S.R 'a sardım şu günlerde :cyclops:
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı EmptyPerş. Ekim 08, 2009 5:03 pm

ben de "Because" a taktım What a Face

En sevdiğiniz Beatles şarkısı
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Beatles Hakkında 40 Şey...
» Beatles '65
» Beatles VI :)
» The Beatles
» Beatles Fotografları