Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

En sevdiğiniz Beatles şarkısı

+25
Sergent Pepper
hakkyata
babyitsyou
nilsu
oZz
wishwishie
gurkanguney
özgemik
6floydian7
TheSmartBeatle
paulmccartney
behave yourself
long_away
Zeynep
@t@k@n
XsafakX
the girl who came to stay
Clementine
kurt&john
ReVoLveR
zenud
suburbanskies
beatlemania
Beatlegirl
Imagine
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Clementine
Help!
Help!
Clementine

Maymun

En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 13, 2009 12:26 pm

Çok zor bir soru ^^
Şu sıralar Because, Something, If I Fell, Across the Universe ( daimi bu :P) ve Strawberry Fields diyelim ^^
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 17, 2009 7:28 pm

Yıllar yılı Rubber Soul kasedini başa alıp alıp dinlerken iki şarkıyı birazcık ileri alırdım. Evet itiraf ediyorum. Yani sevmediğimden falan değil, haşa! Ama nebliyim, misal In My Life'ten sonra Wait geliyordu ve gelmesin istiyordum çünkü In My Life bitmesin, böyle sonsuza dek çalsın falan gibi hayallerim vardı. Wait güme gidiyordu adeta. The Word şarkısı da öyle mesela. Hafif ileri alırdım, zira kendisinden sonra Michelle geliyor ve bence böyle ünlü bir balladın arkasında yer almak bahtsızlık. Şarkı çok iyidir kanımca ve şu sıralar çok dinliyorum. İtiraf edeyim, walkman cebimde odada ruh hastası gibi dolaşıp dans ederkene (evet, ben bazen mal gibi dans ederim -görmek istemezsiniz- What a Face ) "Now that I know what I feel must be right, I'm here to show everybody the light" kısmında kendimden geçerdim. Ama anlarsınız ya adamım, hey co, 30 saniye kadar sonra Michelle girince unutuyordu insan The Word'ü. Hatta şarkıdan birkaç lirikle izah edeyim kendimi; "In the beginning I misunderstood. But now I've got it, the word is good". Ayyyynen öyle Lenın/Mıkartni. Aynen öyle. İlk başlarda andavallık ettim, ama şimdi idrak ettim, bu çok iyi bir şey hacı.

Lastfm'e göre en çok dinlediğim Dı Biytıls şarkıları da şöyleymiş:

The Beatles – She's a Woman 88
The Beatles – Strawberry Fields Forever 70
The Beatles – Anna (Go to Him) 69
The Beatles – I Saw Her Standing There 67
The Beatles – Baby It's You 59
The Beatles – The Fool on the Hill 58
The Beatles – Twist&Shout 57
The Beatles – I'm Down 53
The Beatles – You Can't Do That 52
The Beatles – I've Just Seen a Face 52
The Beatles – Love Me Do 50
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 18, 2009 11:58 am

Bu aralar Fool on the Hill e taktım yaaa flüt kısmını da çok benzer bi şekilde çalıyorum 8) ama blok flütle lol!
http://beatlesturkey.bosfforum.net
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 4:46 pm

ben bu aralar full "things we said today" Rolling Eyes
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 7:47 pm

Şu sıralar I saw her standing there'le takılıyorum 8)
Help!
Help!

Maymun

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 01, 2009 10:44 pm

Girl,aşkı adlandırmamın johnny tarafından da adlandırıldığı şarkı, sonsuza dek dinlicemm!!I am only sleeping olamadığım umursamaz insan, strawberry fields gidemediğim yer, in my life öldükten sonra beatles ı çok severdi diyip arkamdan çalmalarını istediğim şey...
XsafakX
Help!
Help!
XsafakX

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 10:14 pm

O zamanki ruh halime göre değişebiliyor en sevdiğim şarkı aslında sırıtan Ama genel olarak dersek I Want To Hold Your Hand'i çok severim bana Beatles'ı tanıştıran şarkı olduğu için. Onun haricinde dediğim gibi mesela sabah bir kalkıyorum ağzımda Girl'ün melodisi sırıtan O gün için odur en sevdiğim Beatles şarkısı sırıtan
deniz94
Misafir

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 6:39 pm

YESTERDAY...
@t@k@n
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 22, 2010 6:40 pm

Yesterday
Zeynep
Help!
Help!
Zeynep

Kedi
İş/Hobiler : Grafik-Tasarım

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 2:03 pm

Asla ayırdedememem.. Çünkü her şarkının çocukluğumdan bu yana farklı bir yeri var bende..
Ama illa bir seçim yapacaksam o sanırım.. Across The Universe olurdu :)
long_away
Help!
Help!
long_away

Köpek

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 04, 2011 3:48 pm

sanırım Octopus's Garden Wink
behave yourself
Help!
Help!
behave yourself

İş/Hobiler : beatles'la ilgili her şey :)

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 27, 2011 5:09 pm

öncelikle tabi ki hepsi sunny ama madem bi tane lazım o zaman HERE TODAY! Gerçekten çok etkileyici bi şarkı insan gözyaşlarını tutamıyor Sad
paulmccartney
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 21, 2011 3:06 am

while my guitar gently weeps
TheSmartBeatle
Help!
Help!
TheSmartBeatle

Kedi

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 26, 2011 3:10 am

Revolution 9
https://www.facebook.com/kutay.isidurmaz
6floydian7
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 05, 2011 4:18 pm

Sürekli değişmekle beraber, rain, here comes the sun ve mother nature's son ın benim için ayrı yeri vardır. Rolling Eyes
özgemik
Help!
Help!
özgemik

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 3:09 pm

Ruh haline ve yaşanan durumlara göre sürekli değişim gösteriyor ama Girl ü hep sevmişimdir kendi kendime hep o şarkısını söylerim :D
http://ozgemk.blogspot.com/
gurkanguney
Help!
Help!
gurkanguney

At

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 1:50 am

hey jude en sevdiğim Paul şarkısı, John'dan da en çok Real Love....
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 3:05 pm

Şu sıralar Helter Skelter havalı
wishwishie
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 07, 2011 2:03 pm

paulmccartney demiş ki:
while my guitar gently weeps

katılmakla birlikte

ayrıyeten with a little help of my friends
oZz
Help!
Help!
oZz

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 19, 2012 8:13 am

do you want to know a secret vardır. help ten the night before vardır across the universe.....
nilsu
Help!
Help!
nilsu

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 1:43 pm

Hepsini ayrı sevsem de değişmeyenler var: I Should Have Known Better, Yesterday, Norwegian Wood, Baby's in Black, Eleanor Rigby, While My Guitar Gently Weeps, I'm Happy Just to Dance With You, And I Love Her, Do You Want to Now a Secret, I've Just Seen a Face, Hold Me Tight, Twist and Shout, Michelle, She Loves You, In My Life, A Hard Day's Night, If I Needed Someone, If I Fell, Here Comes the Sun, All My Loving, Across the Universe, Every Little Thing, I want to hold your hand, I'm looking through you, when i'm 64 sadece bazıları :) evet uzun oldu ama insan ayrım yapamıyor ki.
babyitsyou
Help!
Help!
babyitsyou

İş/Hobiler : beatles dinlemekk!!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 22, 2012 4:02 pm

ben şu aralar baby its you 'ya taktım rabbit
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 23, 2012 10:44 pm

Nick'inden belli :)
hakkyata
Help!
Help!
hakkyata

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 09, 2012 4:34 pm

i want you (she's so heavy) ağır, karanlık ve uzun bir beatles yolculuğu :) en uzun şarkısı sanırım Beatles'ın ama dinledikçe dinleyesi geliyor insanın sıkmadan garip bir teslimiyetle kapılıyorsunuz şarkıya
Sergent Pepper
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz Beatles şarkısı   En sevdiğiniz Beatles şarkısı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 12, 2012 2:33 pm

1.Yesterday

2.Strawberry Fields Forever

3.Hey Jude

4.Love Me De

5.Penny Lane

6.Im The Walrus cheers

En sevdiğiniz Beatles şarkısı
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Beatles TV reklamlarında!!!
» The Beatles