Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...

+3
zenud
Beatlegirl
george
7 posters
YazarMesaj
george
Help!
Help!
george

Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... Empty
MesajKonu: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyÇarş. Ara. 09, 2009 4:13 pm

Artık iyice yaşlandı , kariyerinin sonu geliyor.Türkiye'ye gelmesi çok zor fakat ya gelirse Question
Bilet fiyatları en aşağı 100 lira olan bir konser yaşanır.
The Beatlesden biri ilk defa Tr'ye gelir.
Acaba böyle bir organizasyonu düzenliyecek varmıdır ? Bence yoktur , şimdiki gençliğin ilgisini çekmiyeceği kesin , o zamanların insanları da şimdi hatırlamaz zaten.Paulda öyle ufak paralara gelmez.Ee olaya maddi açıdan bakıldığına göre kimse bu işin içine girmez...
Ama olursa uçarak giderim
Rolling Eyes
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyÇarş. Ara. 09, 2009 4:42 pm

Gelirse manyak olur yaa ama %0000,1 bence gelme oranı.

Geçen sene duymuşsunuzdur belki bir otel açılışı için konuk olarak gelecekti Türkiye ye. Gazetede okumuştum ve yerinden zıplama etkisi yapmıştı bana What a Face Ama gelmedi üzülmüş Bi gazateyi arayıp neden masum McCartney hayranlarının hevesini kursağında bırakıyorsunuz diye ama affettim onları. What a Face Gelse bile o zamanda Antalya ya gitmem imkansızdı ağlayan
http://beatlesturkey.bosfforum.net
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

MesajKonu: Geri: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyÇarş. Ara. 09, 2009 7:16 pm

Uçarak giderdim :D
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyCuma Ara. 11, 2009 10:55 pm

U2'ya bile binlerce insan gitmek istiyosa, sanmıyorum ki Paul McCartney'e gidecek insan bulunmasın.
Bu sanki şöyle bir önyargı, bazı insanlar Metallica'nın varlığından haberdar bile değilken, "Yok ulan kim gider ona" diyenleri dumura uğratıp 3 kez 50,000 küsür insanın konsere gitmesi gibi.
Kesinlikle bir stadyum konseri olur ve rahat bir şekilde 50,000 kişi toparlanır, bunun seyirci sayısıyla alakası yok. Sorun organizasyon işlerinde.
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
dizzymisslizzy
Help!
Help!
dizzymisslizzy

At

MesajKonu: Geri: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 10:14 pm

bence de ya. gelirse gayet yüksek bi katılım olacağından şüphem yok benim. öyle,gençleri filan da küçüksemeyin, eminim bi sürü insan can atıyor bunun için. çok sayıda dünya starı filan gelirken paul mccartney nası bu kadar geri planda kalıyor anlamış değilim onu ama. gelsin bi ,ikimizden birine bişey olmadan :/
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyPerş. Ara. 17, 2009 5:41 pm

isyan çıkaralım da gelsin Paul evill
http://beatlesturkey.bosfforum.net
MaideMcCartney
Help!
Help!

MesajKonu: Geri: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptyPerş. Tem. 25, 2013 4:59 pm

arkadaşlar paulun sitesinde ona mesaj atabileceğimiz bi yer var ve twitterdada gitaristlerinden bi kaç kişi var..onlara atabiliriz.hem geçen yıl paul gitmediğimiz ülkelere gideceğiz demiş bu da beni açıkçası umutlandırdı
McLennon
Help!
Help!
McLennon

MesajKonu: Geri: Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...   Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi... EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am

Cidden süper olurdu. Son hız koşarak giderdim cheers 

Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paul Mccartneyin Albümü çıktı:Good evening Newyork City
» Paul Öldü...
» Paul McCartney
» Paul-Röportaj
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR