Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Lucy in the Sky With Diamonds EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Lucy in the Sky With Diamonds EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Lucy in the Sky With Diamonds EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Lucy in the Sky With Diamonds EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Lucy in the Sky With Diamonds EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Lucy in the Sky With Diamonds EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Lucy in the Sky With Diamonds EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Lucy in the Sky With Diamonds EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Lucy in the Sky With Diamonds EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Lucy in the Sky With Diamonds

4 posters
YazarMesaj
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Lucy in the Sky With Diamonds Empty
MesajKonu: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 4:41 pm

Küçük Julian ın resminden etkilenerek bestelenmiş bir şarkı.Lucy Julian ın anaokulundan arkadaşıymış.
Birgün Julian John a resmini gösterir. resim John un hoşuna gider. "Kim bu kız?" der. Julian da "Lucy... Lucy in the sky with diamonds" cevabını verir.böylece John a ilham gelir..
ammavelakin John sonradan şarkı hakkında. " I heard "lucy in the sky with diamonds" on the radio last night. it's abysmal, you know. the track is just terrible. I mean, it's great, but it wasn't made right, Do you know what I mean? but that's the artistic trip, isn't it? " yorumunu yapmış...

neyse çok konuştum şarkıya geçelim albino

LUCY IN THE SKY WITH DIAMONDS
Picture yourself in a boat on a river,
With tangerine trees and marmalade skies
Somebody calls you, you answer quite slowly,
A girl with kaleidoscope eyes.

Cellophane flowers of yellow and green,
Towering over your head.
Look for the girl with the sun in her eyes,
And she’s gone.

Lucy in the sky with diamonds.
Ah… Ah…

Follow her down to a bridge by a fountain
Where rocking horse people eat marshmallow pies,
Everyone smiles as you drift past the flowers,
That grow so incredibly high.
Newspaper taxis appear on the shore,
Waiting to take you away.
Climb in the back with your head in the clouds,
And you’re gone.

Picture yourself on a train in a station,
With plasticine porters with looking glass ties,
Suddenly someone is there at the turnstyle,
The girl with kaleidoscope eyes.
http://beatlesturkey.bosfforum.net
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 8:19 pm

Julian Beatles'a çok şey katmış :D
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 8:06 pm

eee kimin oğlu What a Face
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 11:26 pm

Yok Culyın Con'a resim göstermiş yok bu Lusi demiş falan, pek inanmıyorum açıkçası. Besbelli asit tribini anlatan bir şarkıdır. Güzel de anlatır. Zararlı meret ama şimdi oturup da "ama hayır hayır hayır biytıls her gün oturup ballı süt içip daktiloda yazıyordu bu şarkıları" demek anlamsız. Lucy in the Sky With Diamonds.
Sanırım mesaj anlaşıldı What a Face
Ha bunu şeye söylüyorum, Rolling Stone dergisine asabi asabi, sitemli sitemli "Hayır bu LSD için yazılmadı! Julian'ın resmi için yazıldı! Katttttiyen olamaz" diyen bi kız vardı. O geldi aklıma. Hani yazsa nolur yazmasa nolur gerçi, şarkı güzel gerisinden bana ne. "Şöyle de bi şey var ama" mantığıyla yazdım bu yazıyı da ehe.
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyCuma Eyl. 25, 2009 10:10 pm

Vaay buna hiç dikkat etmemiştim lol!
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 5:40 pm

ya ben bi sitede julian ın yaptığı resmi bile görmüştüm Shocked ama beatles kabul etmemiş LSD olayını galiba What a Face
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 6:55 pm

Tabii ki Lucy kişisini John'a Julian anlatmış olabilir ama şarkı bir asit tribini anlatıyor apaçık. Hoş bir tesadüf de olabilir ama diğer teoriye inanıyorum dürüst olmak gerekirse.
Lucy in the Sky With Diamonds Lucy20in20the20Sky
Çizim çok saykodelikmiş ama yahu.
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
killer queen
Help!
Help!
killer queen

Domuz
İş/Hobiler : musıkiii

MesajKonu: Geri: Lucy in the Sky With Diamonds   Lucy in the Sky With Diamonds EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 6:43 pm

şu aralar beni de manyağa bağlamış manyak şarkı tongue tam delirme şarkısı, evde kafayı yediğim zaman kendi etrafımda dönerek "lisiiii in the skaaahaahaaahaaaay wittth dahaayymınnd" diye geziyorum sonum ne olacak bilmem drunken

Lucy in the Sky With Diamonds
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lennon'ın İlham Kaynağı Lucy Öldü
» Beatles’ın “Lucy”si hayata gözlerini yumdu