Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?

5 posters
YazarMesaj
eraygunan
Help!
Help!
eraygunan

Maymun

Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? Empty
MesajKonu: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 8:41 pm

Bu afiş The New York Time's gazetesinin Sabah tarafından Türkiye'ye getirilişinin reklamını yapmak amacıyla tasarlanmış.

Eğer yakından bakarsanız kalın puntolu harflerle ''LİVERPOOL'' ve ''DAKOTA'' yazılarını görebilirsiniz. Bu ilginç tasarımda binaların tamamı yazılardan oluşmakta.. Neredeyse afişin yarısında John Lennon ve Yoko Ono'nun birlikte yaptıkları işlerden kısaca bahsediliyor... Ve John babanın Dakota adlı binanın önünde vurularak öldürülüşünden bahsediyor...

Afişte yine aynı tasarım mantığıyla Özgürlük Heykeli ve Kızkulesi tasvir edilmiş.

Uuzun uzun aradım ama afişin görselini bulamadım. Önünden ilk geçişimde fotoğrafını çekeceğim.

Bulan varsa paylaşırsa da sevinirim ayrıca :)

john
https://www.facebook.com/home.php?#/eraygunan?ref=profile
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 10:38 pm

hiç rastlamadım ben ya Shocked
cidden birisi resmini paylaşırsa sevinirim Rolling Eyes
http://beatlesturkey.bosfforum.net
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 4:53 pm

be nde görmedim birisi geçerken çeksin rsmini
eraygunan
Help!
Help!
eraygunan

Maymun

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 7:11 pm

yav ben çektim aslında da makinenin kabloyu bulsam atıcam hemen sunny bom
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 7:49 pm

Ya makineyi getir pazartesi kablo girişine bakmam lazım earyy :D
eraygunan
Help!
Help!
eraygunan

Maymun

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 10:14 pm

Tamam kuzujum bom
XsafakX
Help!
Help!
XsafakX

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 2:04 pm

24 Ekim de atılmış mesaj ne oldu resim ya sırıtan Çok merak ettim şimdi sırıtan Hala böyle şeylerde bile olsa anılmaları ne harika şey ya sırıtan
eraygunan
Help!
Help!
eraygunan

Maymun

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 9:55 pm

Bu hafta içi buluyim kabloyu atıcam :D
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyPerş. Kas. 12, 2009 12:36 pm

ne zaman paylaşacaksın resmi? tatlıgülümse herkes merak etti tatlıgülümse
http://beatlesturkey.bosfforum.net
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?   Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı? EmptyCuma Kas. 13, 2009 9:33 pm

Heyecanlandırdın herkesi eray artık bul şu kabloyu sırıtan

Ayrıca ben gördüm resimleri What a Face

Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Afişine Yakından Baktınız Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ringo Star yeni solo albümünde Paul McCartney ile çalıştı