Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?

+3
george
Beatlegirl
eraygunan
7 posters
YazarMesaj
eraygunan
Help!
Help!
eraygunan

Maymun

Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? Empty
MesajKonu: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 12, 2009 1:07 am

Arkadaş Erkin Koray nasıl bir adamdır ki ''Ee o da artık aramızda kalsın.'' diyebiliyor bu konuda...

Herhalde iyice bunayınca ''Aslında yok öle bişiy. Sizi kandırdım hehehe'' filan gibi bişiy bekliyorum ondan ben.

Arkadaşlar var mı olayın aslını astarını duyan (Rivayet dışı olursa sevinirim :)) Bilen varsa paylaşsın lütfen... john
https://www.facebook.com/home.php?#/eraygunan?ref=profile
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 12, 2009 4:37 pm

en çok merak ettiğim konulardan birisi. internetin altını üstüne getirmiştim ama hiçbir bilgi yok malesef ):
http://beatlesturkey.bosfforum.net
eraygunan
Help!
Help!
eraygunan

Maymun

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 12, 2009 6:02 pm

Uyuz oldum ya Suspect
george
Help!
Help!
george

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 12, 2009 7:27 pm

Kendisini biraz tanırım , yaşlılıktan olsa gerek biraz kendini beğenmiştir.Hatta şöyle diyim o zamanın anadolurockcularından biri ile aram baya iyi , bu muhabbeti açtım , hatta adınıda söyliyim...Taner Öngür Moğollar'dan.Kendiside Beatlescidir , George'yi sever :D .Neyse konu Erkin Koray'a geldi , beni azarlamıştı kendileri ( erkin ) . Dedim abi Lennon ile görüşmüş falan ne konuşmuş falan biliyomusun dedim.Ya bilmiyorum ama ne konuşabilirki dedi , koskoca Lennon ile o kadar kısa sürede Dünya meselelerini konuşcak halleri yok ya selamlaşmışlardır o kadar diyo , oda biraz büyütüyo dedi . Bende çaktım ki işte ufaktan reklam yapmış.Hiç sevmem kendisini :evil:
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 12, 2009 9:28 pm

" http://www.uzmantv.com/erkin-koray-ile-john-lennon-nasil-bir-araya-geldi "

Konuşmuş ama biraz saçmalamış sanki :D

Aslında ben pek birşey konuştuklarını da sanmıyorum. En fazla " merhaba ben Erkin Koray, müzisyenim bende " falan demiştir. Hava olsun diye de uzatıyodur. John Lennon'dan başka kimse bilmiyor ya ne konuştuklarını ne sallasa inanırız.. :D
eraygunan
Help!
Help!
eraygunan

Maymun

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Ekim 12, 2009 10:51 pm

Onu da gördüm hatta Face'de profilimde de paylaştım bu kadar mı saçmalanır diye.. İyice bunamaya vurdu işi adam yav.... Bişey anlatmıyor ki :D Videonun başlığı nasıl karşılaştılar filan, bu ise ''Çok istediğim bişeydi, oldu işte'' filan diye saçmalıyor yahu... İki kat gıcık olmuştum :D

Hayır bir de sen git okadar koş peşinden selam ver çık :D Olucak iş mi :D İki tane riff göstereydi John baba bari hehehe :D
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 4:52 pm

george demiş ki:
Kendisini biraz tanırım , yaşlılıktan olsa gerek biraz kendini beğenmiştir.Hatta şöyle diyim o zamanın anadolurockcularından biri ile aram baya iyi , bu muhabbeti açtım , hatta adınıda söyliyim...Taner Öngür Moğollar'dan.Kendiside Beatlescidir , George'yi sever :D .Neyse konu Erkin Koray'a geldi , beni azarlamıştı kendileri ( erkin ) . Dedim abi Lennon ile görüşmüş falan ne konuşmuş falan biliyomusun dedim.Ya bilmiyorum ama ne konuşabilirki dedi , koskoca Lennon ile o kadar kısa sürede Dünya meselelerini konuşcak halleri yok ya selamlaşmışlardır o kadar diyo , oda biraz büyütüyo dedi . Bende çaktım ki işte ufaktan reklam yapmış.Hiç sevmem kendisini :evil:

erkin korayı ciddi ciddi tanıyor musun affraid neden azarladı seni What a Face
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 5:19 pm

kesin sudan bi sebeptir

ya bi aralr gazetede bir röportajını görmüştüm erkinkoray ın çok matraktı What a Face
the girl who came to stay
Help!
Help!

Maymun

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyCuma Kas. 06, 2009 7:07 pm

Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? Yaziya3t
Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? Erkin_john_yoko

rivayet odur ki cannes film festivalinde filmleri beğenilmeyen john ve yoko yuhalamalar arasında filmi izlerken arkalarda pusu kuran erkin koray "fırsat bu fırsat yanlarına yanaşıyım belki konuşurlar" der ve"yıllar sonra anlattığı gibi kulağına bişeyler fısıldar johnun ve ondan randevuyu koparır.ertesi gün arkadaşı(adı belgelerde silik çıkmış okuyamadık...)ile birlikte bu buluşmayı gerçekleştirirler ve erkin johna şarkılarından birkaçını çalar john mest olur koçum sen nası bişeysin der.erkin yurdumuza döndüğünde ise rahmetliyle konuştuğumuz şeyler aramızda kalacak ona saygımdan demiştir...
(ekşi sözlükte okuduğum kadarıyla böleydi)
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyCuma Kas. 06, 2009 7:49 pm

resim gerçek mi acaba yoksa fotomontaj mı evill
Eğer söylediklerin gerçekse ErkinKoray ın ellerinden öpüyorum shhy
george
Help!
Help!
george

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 10:54 am

Beatlegirl demiş ki:
kesin sudan bi sebeptir

ya bi aralr gazetede bir röportajını görmüştüm erkinkoray ın çok matraktı What a Face

Evet aynen öyle sudan bir sebeple bayağı tersledi.Moğollar konseri vardı bu yaz ve ben erken saatlerde soundcheck vs. onların yanında olmak için sahneye gittim.Moğolları çekicektim , bi nevi amatör olarak moğollar kameramanlığı yaptım What a Face Neyse girdim içeri baktım Erkin bey soundcheck yapıyor biraz oturdum sahnenin çaprazında , kameraları falan çıkarttım dvdleri ayarlıyordum ters ters baktı Erkin beyler.Yanındaki arkadaşa bişeyler fısıldadı adam yanıma geldi , işte dedim Moğollar kameramanıyım , soundcheck çekmeyin yasak dedi tamam dedim kamerayı tam koydum Erkin bey bağırdı ordan '' Aslında böyle insanları buraya almamaları lazım '' yorum yapmıyacam dediği şey yoruma açık.Herkez farklı anlamlar çıkarabilir ama orda çok koydu bana direk kameramı koyup terkettim.Sonra 8-9 saate yakın çevremdeydi ama hiç tanışma isteğine girmedim ( hatta biraz korktum kendisinden What a Face ) Ama dediğin gibi matrak adam , Moğollar geldiğinde daha beter coştu matraklaştı.
Help!
Help!

Maymun

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Kas. 09, 2009 12:36 pm

evet tam olarak olmasada böyle okumuştum.resimde gerçektir herhalde sırıtan
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptyPtsi Kas. 09, 2009 4:28 pm

John la fotoğraf çekinmek için neler yapmazdım ağlayan ağlayan
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

MesajKonu: Geri: Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?   Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu? EmptySalı Kas. 10, 2009 1:26 pm

Beatlegirl demiş ki:
John la fotoğraf çekinmek için neler yapmazdım ağlayan ağlayan

Aynen :S

Erkin Koray John Lennon'la nasıl buluştu/ne konuştu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Lennon'ın Gözlüğü
» John un Ardından...
» İyi ki doğdun John:)
» John Lennon'sız Geçen 29.yıl :(
» Beatles la Nasıl Tanıştık?