Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Beatles Rock Band EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Beatles Rock Band EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Beatles Rock Band EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Beatles Rock Band EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Beatles Rock Band EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Beatles Rock Band EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Beatles Rock Band EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Beatles Rock Band EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Beatles Rock Band EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Beatles Rock Band

+3
suburbanskies
beatlemania
Beatlegirl
7 posters
YazarMesaj
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 12:16 pm

Beatles grubunun hayattaki iki üyesi Paul McCartney ve Ringo Starr, hit şarkılarının bulunduğu bir video oyununun tanıtımı için Los Angeles'taki E3 teknoloji ve elektronik eğlence fuarında bir araya geldi.

Amerikan teknoloji sitelerinde yer alan habere göre, Microsoft şirketinin Xbox oyun konsolu için çıkardığı karaoke tarzı Rock Band oyunu kullanıcıların, 45 Beatles şarkısını, uyarlanmış kumanda aletleriyle "gitar, bas gitar ve davul" gibi çalmalarına olanak sağlıyor.

Grubun müteveffa üyeleri John Lennon ve George Harrison'ın dul eşleri Yoko Ono ve Olivia Harrison'ın da katıldığı tanıtımda, 9 Eylül'de piyasaya çıkacak oyunun, online satın alınabilecek "All You Need is Love" adlı fazladan bir şarkıdan sağlanacak gelirinse Sınır Tanımayan Doktorlar adlı örgüte aktarılacağı belirtildi.

Oyuncuları, Beatles'ın konser verdiği Liverpool'daki Cavern Club ve New York'taki Shea Stadyumu gibi yerlere götüren video oyunu için Paul McCartney ve Ringo Starr, "Oyunu çok sevdik, harika" dedi.

*CNN Türk
http://beatlesturkey.bosfforum.net
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 8:57 pm

Pek benzetememişler. Hatta hiç benzetememişler. Çok daha iyisini yapabilirlerdi.
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 9:15 pm

bounce evet bana da yapmacık olmuş gibi geldi ama sonuçta Beatles la ilgili Wink
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 9:26 pm

Tipler benzemiş kanaatimce. Ringo ve Paul'ün tanıtım videosu vardı bi' tane, acayip şirin herifler ziheh. Ringo videoda "her şey iyi güzel ama android gibi hareket ediyoruz be hacı" mahiyetinde şeyler döktürmüştü, güzeldir.
Tabii, sonuçta ne pileysteyşın ne wii ne de xbox sahibi olduğumdan sadece "aa negzel lan" diye izleyebiliyorum. Aksi gibi artık nerden üye olduysam thebeatlesrockband sitesinde her gün pre-order mesajları geliyor daha da sinirim bozuluyor.
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 9:26 pm

Beatlegirl demiş ki:
bounce evet bana da yapmacık olmuş gibi geldi ama sonuçta Beatles la ilgili Wink

Öyle tabii :)

En son beatlemania tarafından Paz Ağus. 30, 2009 1:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 9:36 pm

Allh ım o mailler bana da geliyor her gün Neutral
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 10:44 pm

Ama şuda var Rockband grubun popülaritesini tekrar arttırmış bulunmaktadır. cheers Ne mutlu bize... :P
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 10:45 pm

doğru 8)
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 1:30 pm

Almayı düşünen var mı Rock Band i ??? Suspect
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 7:30 pm

Psp'de rakband anpılagıd oynadım. Saçma sapan şarkılar ve gruplar var. Ben kendi grubumu kurdum. :P Bizimkileri yaptım. :D Daha doğrusu yapmaya çalıştım. :) Ringo , herşeye benzedi John manyak oldu haaa onu söyliyim 8) Paul solak değildi.Ayrıca bas gitarı yoktu. P: Corc ise eh işte. Arkadaşa söyledim Bidıls versiyonunu netden indir diye ama halen indirmediyse topuğuna sıkıcam. lol!
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 1:45 pm

bu da daha ayrıntılı tanıtm reklamı Like a Star @ heaven
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 3:00 pm

off yaa bittersweet alsana bana şu oyunu What a Face
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 7:18 pm

Niye sen almıyosun lol!
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 3:19 pm

alcak o kadar çok şey varki... "Absolute Greatest", Remasterlar, t-shirtler , kitaplar derken bütçe sarsılıyor What a Face
XsafakX
Help!
Help!
XsafakX

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 2:03 pm

Beatles hayranlığımdan utandım artık o derece. Ne kadar oldu çıkalı oyun hala oynayamadım!!

Ya benzese ne olur benzemese ne olur Beatles'ın oyunu çıktı!!!! Tiplerini görmesen bile o şarkıları kendi çalman bile harika birşey!

Vallaha tebrik ediyorum bu oyunu yapanlara. Onların sayesinde Beatles tekrar listelere girdi coştu. BeatleMania version 2009 gibi bişey oldu. Süper süper.

Oyunu oynayamadığım içinde anca videoları izleyerek kendimi yiyorum tabi.. ağlayan
the girl who came to stay
Help!
Help!
the girl who came to stay

Maymun

Beatles Rock Band Empty
MesajKonu: Geri: Beatles Rock Band   Beatles Rock Band EmptyPtsi Kas. 09, 2009 12:42 pm

fiyatı nedeniyle alamam Sad ama rock ban ın facebook saysafında ıphone için yazılım çıkmış ama ıphone da yok ayrıca zevklide olmaz pale sinirli

Beatles Rock Band
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
» With The Beatles
» Beatles '65
» Beatles VI :)
» Beatles Müzesi