Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Bırakmak istediğiniz notlar... :)

+6
personisnotworth anything
zenud
Imagine
suburbanskies
beatlemania
Beatlegirl
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 9:46 pm

Hahaha ben İzmir'de oturuyorum lol! . Ne olduğundan pek emin değilim ama Beatles ile alakalı yarın haber vericem. Yani çim konseri olduğu kesin. Büyük ihtimal şarkıları coverlıcaklar. Ben yarın geniş bi şekilde haber vericem size 8)
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 11:06 pm

Senin İzmir'de oturduğunu biliyoduk zaten :D

Ne konserii ?!.. bounce
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 1:58 pm

bu gün bittersweet in laptop ı tamir etme girişiminde bulundum What a Face ve de tuhaf bi şekilde başardım da 8) ama bu arada galiba kendi laptop ımın başına iş getirdim 🇳🇴
http://beatlesturkey.bosfforum.net
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 2:29 pm

İZMİR - Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel çim konserlerinin bu haftaki konuğu olan “Ege Yaylı Çalgılar Beşlisi” ünlü Beatles grubu bestelerinden oluşan konserleri ile İzmirlilere muhteşem bir müzik ziyafeti sunacak.

Ücretsiz sunulacak konser, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin restore ederek kente kazandırdığı Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi’nde 24 Eylül 2009 Perşembe günü saat 21.00’de gerçekleştirilecek.

2 hafta olmuş hemen hemen ve ben bunu kaçırdım. 😢
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 5:00 pm

geçmiş olsun What a Face
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Ekim 05, 2009 1:00 pm

Hakikaten geçmiş olsun 🇳🇴
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptySalı Ekim 06, 2009 5:59 pm

galiba herkes derslere daldı kimse uğramıyor siteye ben de dediğim gibi dersler yüzünden pek uğrayamıyorum bounce
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 2:01 pm

az önce izlediğim yanlışlarla dolu freddie mercury belgeselinden sonra bio-channel a güvenim azaldı bounce
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 8:34 pm

Uhuu yanlış olduğuna çok sevindim :D
Çünkü benim izleme imkanım yok.

rabbit
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 8:46 pm

Şaşkınlıktan Höh! diyorum :D

Site alevlendii !
Aman nazar değmesin lol!
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 10:44 pm

küçük projemin sonuçları bunlar =)
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 10:03 am

Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 Wilburys
Az önce VH1 de izlediğim "travelling wilburys" klibinin ardından keyfime diycek yok şimdi keşke hiç bitmeseydi de george u biraz daha görebilseydim
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 5:09 pm

off digitürk off "end of the line" mıydı bari?
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 5:24 pm

evet oydu.
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 8:09 pm

Ya bahsetmeyin şundan olan var olmayan var. Suspect
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 8:47 pm

ooops pardon Embarassed
What a Face
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ekim 28, 2009 9:29 pm

yorumsuz What a Face What a Face What a Face
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 Hqdefault
personisnotworth anything
Help!
Help!

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Ekim 29, 2009 1:16 pm

Beatlegirl demiş ki:
bu gün bittersweet in laptop ı tamir etme girişiminde bulundum What a Face ve de tuhaf bi şekilde başardım da 8) ama bu arada galiba kendi laptop ımın başına iş getirdim 🇳🇴

ya git işine be hala kablolu takılıyomm :p iyi olmuş senin laptop a da lol!
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPerş. Ekim 29, 2009 2:12 pm

Beatlegirl demiş ki:
yorumsuz What a Face What a Face What a Face
ahaha evet bunu anladık tamam
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 Crazybeatles

ya asıl bu nedir yahu What a Face
Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 2l

neden öyle bir poz verirsin ki What a Face pliiiz mista postmen
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 02, 2009 5:27 pm

bittersweet:) demiş ki:
Beatlegirl demiş ki:

ya git işine be hala kablolu takılıyomm :p iyi olmuş senin laptop a da lol!

tamam dostum belki senin laptop a kablo takma girişiminde bulunarak seni ömür boyu kablolu internete mahkum ettim ve kendi laptop ımı bozdum ağlayan masaüstü ne kadar gıcık bişi sinirli

benden bilgisayar mühendisi olmayacak galiba :S

suburbanskies şu paylaştığın son poz çok tehlikeli yaaa ordan bi düşseler kolbacak kalmaz yaa What a Face
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyCuma Kas. 20, 2009 12:38 pm

bittersweet le ben az önce çıktığığımız matematik yazılısından çaktık resmen. bittersweet çakmaz ama ben kesin yıldızlı 1 alcam ağlayan
kahrolsun matematik :S
dizzymisslizzy
Help!
Help!
dizzymisslizzy

At

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyCuma Kas. 20, 2009 12:48 pm

o zaman ben de bi direksiyon dersine gidiyim.insanların can sağlığını tehlikeye atıyım,yollarda direksiyon sallıyım fütursuzca. rampaların ustasıyım gözlerinin hastasıyım. havalı
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 8:42 pm

Beatlegirl demiş ki:
kahrolsun matematik :S

bencedee Sad
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 1:26 pm

50 beklediğim bi sınavdan 74 almak heleki matematik olunca beni havalara uçurdu ( hava atıyım dedim,ayrıca ben 8. sınıfm lol! )
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: Bırakmak istediğiniz notlar... :)   Bırakmak istediğiniz notlar... :) - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 23, 2009 4:28 pm

Matematik görmediğim için (yıllar süren bir işkencenin ardından artık kurtuldum!) gayet rahat bir yıl geçirmekteyim What a Face Nazar mazar değerse kafa göz dalarım. Kime dalarım bilmiyorum ama değmesin, lütfen.
Ayrıca 1 hafta tatil yapmaktayım. Tey tey. Bu haberi aldıktan sonra önce halay çekizledim sonra da haka dansı yaptım.
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe

Bırakmak istediğiniz notlar... :)
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki