Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Paul Öldü... EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Paul Öldü... EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Paul Öldü... EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Paul Öldü... EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Paul Öldü... EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Paul Öldü... EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Paul Öldü... EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Paul Öldü... EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Paul Öldü... EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Paul Öldü...

+4
suburbanskies
zenud
beatlemania
Beatlegirl
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 8:38 pm

Paul Öldü
Paul Öldü... GreatHoax
Kimse tam olarak niçin böyle bir söylentinin başladığını tam olarak bilmemektedir. Kimilerine göre Apple/Capitol plak firmaları daha fazla plak satmak için, kimilerine göre de bir grup hayran kitlesinin bunu çıkardığını sanmaktadır. Bazı kişiler ise Paul'ün gerçekten ölmüş olduğunu söylemektedirler. 1969 yılında bir radyoda DJ olan Russel Gibb Paul McCartney'in ölmüş olduğunu ve bu konudaki birçok ipucunun Beatles'ın şarkıları, albümleri ve resimlerinde saklı olduğunu bir yayın sırasında açıklamıştır.

Gibb'e göre Paul yıllar önce korkunç bir trafik kazası geçirmiş ve bu kazada ağır kafa yaralanması nedeniyle ölmüştür. Kaza o kadar korkunç boyutlardadır ki, hiçbir kimlik belirleyici test yapılamamıştır.

Bu kaza hakkındaki haberler o zaman bir kamuoyu oluşturacak kadar dikkat çekmemiştir. Çünkü kurbanın kim olduğu bilinmemektedir. Beatles' ın en yakın çevresi ve Apple Şirketi ileri gelenleri kurbanın Paul olduğunu bilmektedirler. Fakat hiçbir açıklama yapmazlar. Bu olayı örtbas etmeye çalışırlar.

Diğer Beatle'lar bu konuyu halka açıklamak istemezler ve bir "Paul McCartney'e En Fazla Benzeyen Kişi " yarışması düzenlerler. William Campbell kazanan isim olmuştur. Beatles filmlerinde Paul yerine oynamaya başlar, resimlerde ve albüm kapaklarında yer alır. Uygulanan estetik operasyon sonucu tam olarak Paul McCartney'e benzetilir. Tüm bu yaşananlar gizli tutulmuştur.

Derleyenin Notu:

(Değişik iddialar ve söylemlere rağmen, çoğunuk kazanın 1966 kasımında olduğunu kabul etmektedir. Bu yüzden öne sürülen bazı ip üçları tarih çizgisinde çelişkiler yaratabilir. Biz söylentileri tarafsız olarak aktarmak istiyoruz.

İpuçları:

Albüm / HELP!-YESTERDAY:"Suddenly, I'm not half the man I used to be, there's a shadow hanging over me...", Berbet bir kaza olduğuna ve gölge nin ölüm olduğuna işaret eder.

Albüm / Rubber Soul: Albüm kapağındaki resim Paul'ün mezarının içinden görünür açıdandır.

NOWHERE MAN: "...you don't know what you're missing", Paul ölümünden sonra herşeyi özlemektedir.

Albüm / Revolver: Albüm kapağında tek düz açıdan bakmayan Paul'dür.

TAXMAN: "If you drive a car.... if you get too cold" Paul'ün arabayı kullandığını ve şimdi soğuk içinde olduğuna işaret eder.

YELLOW SUBMARINE: "land of submarines" (denizaltıların ülkesi) , Submarine (denizaltı) tabutu temsil eder. Tabutların ülkesi: Mezarlık.

DOCTOR ROBERT: "He does everything he can, Dr. Robert" mısrası, doktorun Paul'ü kurtarmak için elinden geleni yaptığını ama başaramadığını anlatır.

AND YOUR BIRD CAN SING: "You can see me" "You can hear me", bir kez daha Paul'ün orada olmadığını anlatır.

GOT TO GET YOU INTO MY LIFE: "I took a ride, I didn't know what I would find there", Birbaşka anlatımla, bu araba kazasının öncesini anlatılıyor.

"And suddenly I see you", yaklaşan arabayı zamanında göremediği anlatılıyor.

TOMORROW NEVER KNOWS: "Play the game existence to the end" (Hayat oyununu sonuna kadar oyna) Paul böyle yapmıştı.

Albüm / Sgt. Pepper: Ön kapak insanların çiçeklerle yeni örtülmüş bir mezar başındaki halini tasvir eder. Bu çiçeklerle "The Beatles" yazılıdır ve birkaç çiçek de Paul'e ait olduğu düşünülen bir gitar şekillendirilmiştir.

SGT. PEPPER: Bando güya "Billy Shears" adında uydurma bir karakteri taktim eder. Aslında William Campbell Paul'ün yerine geçmiştir ve Billy takma adını kullanmaktadır. Billy Shears söyleniş şekli biraz çevrilirse : "Billy'S hears" veya "Billy's Here" olur.

SHE'S LEAVING HOME: "Wednesday Morning at 5 o'clock" Kazanın zamanını belirtmektedir.

LOVELY RITA: "When I caught a glimpse of Rita" - Paul'ün dikkati dağılmış ve kaza yapmıştır.

GOOD MORNING, GOOD MORNING: "Nothing to do to save his life"

"People running around, it's 5 o'clock" Kaza zamanını anlatan bir başka mısra.

"Watching the skirts, you start to flirt, now you're in gear"- Paul araba kullanırken gittiği yere değil Rita'ya bakıyordu.

A DAY IN THE LIFE: "He blew his mind out in a car, he didn't notice that the lights had changed"- Herşeyi açıkça ortaya koyan bir anlatım.

Diğer ipuçları: Albümün orta resminde dördü de oturmuş ve kameraya bakıyorlar. Paul'ün sol kolunda üzerinde O.D.P. yazan bir arma var. (Öldüğü resmi olarak açıklanmış anlamına gelen bir kısaltma)
Paul'ün tam başının üstünde bir el görülmekte. Bu el ölümün alameti anlamındadır.

Albüm / Yellow Submarine:Ön kapakta Sarı denizaltı bandonun alt tarafında ve bir tepenin içinde (sanki toprağın altında) yer alıyor. Sarı denizaltının neyi temsil ettiğini hatırlayacaksınız.

ALL YOU NEED IS LOVE: Bu parçanın sonunda doğru John'un şu şekilde mırıldandığı duyulur: "Yes he's dead, we loved you yeah, yeah, yeah".

ONLY A NORTHERN SONG: "When you are listening...you may think that the band is not quite right... the band is a little dark and out of key, you're correct, there's nobody there"- Evet Band Paul olmadan aynı değildir.

Albüm / Magical Mystery Tour:Ön kapakta Paul Mors balığı (Walrus) kılığında. Albümün kitapçığında yer alan resimlerden birinde Ringo'nun davulunda şöyle yazıyor: "Love The 3 Beatles". Gene kitapçıktaki resimlerden birinde üçünün yakasında kırmızı karanfil varken Paul siyah bir tane takmış.
Aynı albümün kitapçığında 3. sayfada Paul "I Was" yazılı bir yazının arkasında oturmakta. Arka planda asılı olan bayraklar askeri cenazelerde kullanıldığı şekilde çapraz olarak duruyor.

I AM THE WALRUS:Parçanın sonuna doğru Shakespear'in bir oyunu olan Kral Lear' dan birkaç söz duyulur: "Bury me, bury me, bury my body" "Oh untimely death". (Beni gömün, beni gömün, benim bedenimi gömün. Oh ! ne zamansız bir ölüm.)

STRAWBERRY FIELDS: John'un "I buried Paul" dediği duyulmaktadır. (Paul'ü gömdüm.)

Albüm / White Album: Albüme ait kitapçıkta (Booklet) , Paul'e ait resimde üst dudağında bir yara izi görülmektedir. Albüm içindeki posterde (cd için 18 sayfada) plastik ameliyatından önceki resmi yer almaktadır.

GLASS ONION: "Looking through a glass onion"- Cam soğan tabut kapanmadan önce konulan üstündeki camı temsil eder.

WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS:Parçanın sonuna doğru George, Paul Paul Paul diye ağlamaktadır. Gitar Paul için ağlar.

I'M SO TIRED:Eğer kayıt ters yönde çalınırsa şu sözleri duyabilirsiniz: "Paul is Dead man, Miss him, Miss him".

DON'T PASS ME BY: "You were in a car crash, and you lost your hair"- Paul'ün bir araba kazasında başına ağır bir darbe aldığını anlatıyor.

REVOLUTION 9: Normal dinlediğinizde: "Number nine, number nine...", olarak duyulan sesler, geriye doğru çalındığında: "Turn me on dead man, turn me on dead man..." olarak anlaşılmaktadır.

Albüm / Abbey Road: Ön kapakta Beatles şöyle dizlimiştir. John beyazlar içinde bir papaz, Ringo takım elbiseli olarak cenaze kaldırıcısı ve tabut örtüsü taşıyıcısı, Paul çıplak ayaklı ve adımları diğerlerine uymayan, gözleri kapalı (cenaze), George ise mezar kazıcı. Soldaki Wolksvagen marka aracın plakası "LMW 28 IF" (yaşasaydı 28 yaşınada olacaktı anlamında) yazısı yer almakta.

COME TOGETHER: "Come together, over me" Bu parçayı John söylediği halde Paul olarak konuşmaktadır. (Hep beraber benim mezarıma gelin).

"One and one, and one is three"- Sadece 3 Beatle kaldığını anlatır.

SHE CAME IN THROUGH THE BATHROOM WINDOW: "So I quit the police department and got myself a steady job"- William Campbell'în Paul olmadan önce ne iş yaptığını anlatır.

CARRY THAT WEIGHT: "Boy, you're gonna carry that weight" William' a Paul olmasından dolayı bu yükü taşıması gerektiği anlatılmaktadır. Bir başka yoruma göre de Paul'ün ölümüne yol açan kişiye söylenmektedir.

Album / Let it Be: Ön kapakta yer alan John, George ve Ringo'nun resimleri beyaza yakın bir fon önünde iken, Paul'ün resmi kırmızı bir fon önünde durmakta.

Gerçek veya değil bu 'Paul Öldü' söylencesi yıllar boyu insanların merak edecekleri ve belki de yeni ipuçları arayacakları bir konu olmaya devam edecektir.

Allah a bin şükür PAUL hala yaşıyor.... :paul:

*beatles-tr
http://beatlesturkey.bosfforum.net
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 8:41 pm

Yaa böyle başlık olurmu öldürdün beni affraid :D
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 8:46 pm

9 Kasım 1966 Çarşamba saat 05:00... Trafik ışıklarının değiştiğini fark edemeyen bir Aston Martin, korkunç bir kaza yaptı. Alevlerin sardığı arabanın yanına ulaşan ilk görgü tanıkları, genç kurbanın kendilerine tanıdık geldiğini düşündüler ancak sürücünün aldığı ölümcül yaralar yüzünden kimlik tespiti mümkün değildi...

Üç genç müzisyen ve plak şirketi yetkilileri, ölüm haberinin ulaşmasından kısa bir süre sonra bir araya gelmişti. Trajedinin acısı her birinin yüzünden okunabiliyordu. Arkadaşları bu dünyadan ayrılmıştı ama bu acı haberi plak şirketinin baskısı ile kamuoyundan saklamaya karar verdiler. O gece, bu kararı veren üç genç müzisyen John Lennon, George Harrison ve Ringo Starr'dı.

Şu da var;
Aralarında en ünlüleri belki de Paul McCarntey'in ölümünden bir yıl sonra çıkan 'Sgt. Peper's Lonely Heart Club Band' albümünde bulunuyor. Albümün kapağında McCarntey'in ölümü ve bildiğimiz haliyle The Beatles'ın sonu temsil ediliyor.
Takım elbiseler içindeki genç The Beatles kederli bakışlar atıyor mezara doğru. Albüm kapağındaki renkli kostümler içindeki Beatles fotoğrafında ise Paul'un başının üstünde bir el görünüyor. Sanki onu kutsamış gibi. Kapaktaki mezarın etrafında ise çiçeklerden yapılmış bir bas gitar var ve bas gitara uzaktan bakılınca 'Paul' yazısı beliriyor.
Ayrıca tellerin yerine çubuklar koyulmuş. Bu bas gitarın 4 telli olması gerekirken üzerinde sadece 3 çubuk var ve bu sadece üç Beatles kaldı anlamına geliyor.

Ben hiçbirine inanmıyorum senin dediğin gibi ''şükürler olsun ki Paul yaşıyor.''
:paul:
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 8:50 pm

beatlemania demiş ki:

son dakika haberi falan mı zannettin What a Face
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 8:55 pm

http://digilander.libero.it/p_truth/

ve

http://digilander.libero.it/jamespaul/

sitelerinde "yuh ulan" dedirticek boyutlarda görülebilir. Daha minicik bir yavrucakken yanlışlıkla girmiştim bu siteye, aklım çıkmıştı. Olayın saçmalığı sonradan dank ediyor What a Face

YouTube'da ise paul is dead - rotten apple serileri mevcut. Bir ruh hastası garip garip videolar yapıp gece gece kevser sübhaneke falan okumanızı sağlıyor.

Gayet ürkütücü What a Face
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 9:02 pm

yuhh!! What a Face
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 9:07 pm

Beatlegirl demiş ki:
beatlemania demiş ki:

son dakika haberi falan mı zannettin What a Face

Evett lol!

"Paul öldü iddaaları" falan yazsaydın keşke. :D
Paul'u öldüğüne inanmadığım için..

---

Yuhunuzz yani sallamanın da bu kadarı !
Paul ölmüşşse ölmüştür bugüne kadar böyle profesyonelce saklanamazdı.

Ayrıcaaa Beatrice'i kim yapptıı :D
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 9:14 pm

Heather'a sormak lazım onu :p Hem eğer Paul 66'da öldüyse, James, Stella, Mary falan, onların akıbeti de meçhul ehaheh.
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 9:16 pm

Gece gece korkutmayı başardınız yani saol abi pale

Kim ne derse desin abi benim kalbime girmiş o adam. lol! We love you Paul cheers

En son zenud tarafından Cuma Eyl. 04, 2009 9:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyCuma Eyl. 04, 2009 9:20 pm

suburbanskies demiş ki:
Heather'a sormak lazım onu :p Hem eğer Paul 66'da öldüyse, James, Stella, Mary falan, onların akıbeti de meçhul ehaheh.

Tabiki ya Beatrice küçük diye onu söyledim. :D
Saçmalık yaaa lol!
Zaten 66'dan sonraki Beatles albümlerine ben yardım ettim Paul yoktu 8)
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 1:53 pm

ya o bozuk plak gibi tekrarlanıp duran ses ne yaa?? ben çözemedim xD
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 3:31 pm

Revolution 9'ın başında tekrarlanan bi lirik var ya "number nine number nine number nine" diye. Tersten çalınca "turn me on dead man" oluyomuş o.
I'm So Tired'ın sonundaki "mmzmzmzhmmz" tarzı mırıldanış da bayaa "Paul is dead man... miss him miss him MISS HIM!" oluyor. Adamlar belli ki eğlenmek için yapmışlar. Diğer adamlar da "Aha vallahi kanıt bulduk ölmüş Pol Shocked" diye galeyana gelmiş.
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 4:45 pm

ne hikaye yaaa! What a Face
zenud
Help!
Help!
zenud

Domuz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 7:41 pm

Tesadüf... Hepsi tesadüf. :P
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 8:19 pm

Çoğu tesadüf ama backmasking olayının Paul'le dalga geçmek ya da hep birlikte eğlenmek için kasıtlı yapıldığını düşünüyorum.
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 8:45 pm

ahaha çok güzel yaa lol!
zhaomc
Help!
Help!

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptySalı Ekim 13, 2009 7:07 pm

olamaz dedim birden açtım resimde var birden hüzünlendim okumaya başladım sonra biraz atladım ve bu açıklamalara geldim yellow submarine'in açıklamasını gördüm bittim ama yorumlara bakınca içim rahatladı ödümü kopardın yav.
:paul:İyiki varsın paulllll :paul:
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptySalı Ekim 13, 2009 7:12 pm

Yalnız değilim 8)
zhaomc
Help!
Help!

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptySalı Ekim 13, 2009 7:14 pm

Seni yalnız bırakır mıyım beatles hayranısın ve yalnız kalıp sıkılacaksın ahahaha güleyim bari konuşuruz :D (ah hey jude başladı off bitiyorum bu şarkıya )
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptySalı Ekim 20, 2009 6:38 pm

Bende ilk defa başlığa baktığımda gerçekten Paul öldü sandım bir an şok geçirir gibi oldum ama yazıyı okuyunca anladım gerçeği. Sende öyle sanmışsın başta o yüzden yalnız değilm dedim ama .. :D
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptySalı Ekim 20, 2009 6:50 pm

bu heycana ve telaşa sebep olan gıcık kişilik benim What a Face
ReVoLveR
Help!
Help!
ReVoLveR

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 4:54 pm

ben de paul cidden öldü sanmıştım heralde Neutral
Beatlegirl
Admin
Admin
Beatlegirl

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 5:22 pm

yakayı iyi kurtardım yaa biri kalpten fln giderdi de başıma kalırdı What a Face
beatlemania
Admin
Admin
beatlemania

Horoz

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: Geri: Paul Öldü...   Paul Öldü... EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 7:53 pm

Ama başlıkta tam başlık yanii :D
beatles.twins
Help!
Help!
beatles.twins

Köpek

Paul Öldü... Empty
MesajKonu: :O   Paul Öldü... EmptyPerş. Kas. 26, 2009 10:33 pm

düşünmek bile gözlerimin dolmasına yetti. üstüne üstlük çeşitli rivayetler de insanı korkutuyor. ama bu bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorum-yanlış olmasını istiyorum.

insanlar aptal değil,milyonlarca hayranı olan beatles grubundan birisi ölecek de yerine başkası geçecek ve bir hayranı bile bunun farkına varmayacak. paul ün öldüğünü duyurmak istemeyen plak şirketi onun ölümüyle ilgili kelime oyunlarına,ipuçlarına izin verecek(!).kesinlikle saçmalık.

paul çok özel bir insan. çok yetenekli ve müzik için doğmuş birisi. o öldükten sonraki kısa zaman diliminde hem solak,hem piyano çalabilen,hem gitar çalabilen,sesi paul'e inanılmaz derecede benzeyen bir insan bulmaları imkansız, ki hayranları paul'ün yüzünü en ince ayrıntılarına kadar bilirler.
tamam bu bey gitar çalamasın,piyano çalamasın.30 yaşından sonra da bir haftada öğrenecek değil ya.

şarkılarda bu gibi şeylerin olması bir tesadüf mü? tabi ki de değil.halk macera istiyor ki bu gibi hikayeler uyduruyor."aaa şarkı bunu demiş demek ki paul falanca saatte ölmüş,aa şarkı bundan bahsetmiş demek ki paul falanca şekilde ölmüş!"

bu gibi şeyler gündem yaratmak için,çeşitli olayları kızıştırmak için yapılmış ve bize de inanmamak düşer...

Paul Öldü...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Lennon'ın İlham Kaynağı Lucy Öldü
» Paul McCartney Röportajı: David Frost İle Müthiş Öngörüler
» Paul-Röportaj
» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR