Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Beatles-Türkiye'ye hoş geldiniz.
Beatles Turkish Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beatles Turkish Fan

Beatles Türkiye forumları. George Harrison- John Lennon- Paul McCartney- Ringo Starr

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PAUL TÜRKİYE'YE GELİYOR
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:47 pm tarafından MaideMcCartney

» Beatlesin son 3 yılı ::: Hiç konser yok :::
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyPtsi Ekim 14, 2013 7:43 pm tarafından MaideMcCartney

» bütün beatles filmleri!
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyPtsi Ekim 07, 2013 3:16 pm tarafından yagmurmacca

» The Beatles Cafe
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:15 am tarafından McLennon

» Paul Mccartney'in Tr'ye gelmesi...
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptySalı Ağus. 13, 2013 9:06 am tarafından McLennon

» En sevdiğiniz Beatles şarkısı
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyÇarş. Tem. 10, 2013 10:28 am tarafından beatlemania46

» Hangi Beatle sın?
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptySalı Tem. 09, 2013 12:24 pm tarafından beatlemania46

» ****Giriş :)****
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyÇarş. Mart 06, 2013 8:36 pm tarafından efes46

» Bırakmak istediğiniz notlar... :)
Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyPtsi Mart 04, 2013 10:59 pm tarafından efes46

Forum
Ortaklar
bedava forum
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Ocak 27, 2024 3:55 am tarihinde online oldu.

Trt'nin Lennon Belgeseli (1980)

3 posters
YazarMesaj
koray
Help!
Help!
koray

Horoz
İş/Hobiler : Bas Gİtar

Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) Empty
MesajKonu: Trt'nin Lennon Belgeseli (1980)   Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyCuma Ağus. 27, 2010 12:53 am

En son koray tarafından Salı Ara. 14, 2010 3:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://www.facebook.com/koray.sev
suburbanskies
Moderatör
Moderatör
suburbanskies

Horoz

MesajKonu: Geri: Trt'nin Lennon Belgeseli (1980)   Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptySalı Ağus. 31, 2010 8:02 pm

Aaa vay be hiç duymamıştım bunu. O zamanın TRT'si ve şimdiki TRT'ye bir bakar mısınız? Şimdi 70 kişi bir araya gelse bu programı çıkartamazlar.

Herkes anlamıştır ama sırasıyla çalan şarkıları yazmak istiyorum yine de; Mother, Ain't She Sweet, I Saw Her Standing There, We Can Work It Out, Twist and Shout, Imagine, Strawberry Fields Forever, (The Monkees'den) I'm a Believer, All You Need Is Love, Magical Mystery Tour, God, Look at Me, Come Together, Give Peace a Chance, Love, I Found Out, Cold Turkey, Instant Karma, Woman Is the Nigger of the World, Remember, son olarak yine God.

John Sgt. Pepper'ı hep kıskandı diye düşünüyorum, o yüzden röportajında da öyle sözler sarf etti. Çünkü 1966 yılının sonlarında -yani albümün kayıt zamanlarında- Paul daha özgürdü. Evli değildi, her gün kılık değiştirerek de olsa konserlere gidiyor, yeni müzik akımlarını yakından takip ediyor ve stüdyoya yakın olan evinde süpersonik entellektüel işler çeviriyordu. Paul'ün aksine John şehrin dışında, karısı ve çocuğuyla resmen kapalı kalmıştı. Biten konserlerin yorgunluğu vardı, İspanya'da film çekmişti, hem fiziksel hem de mental olarak kendinden memnun değildi. Pepper zaten tamamen Paul'ün fikriydi. John, George ve Ringo pek istekli olmasa da daha farklı bir fikirleri olmadığı için "He Paul'cüm, yapalım Paul'cüm"den öteye gitmiyordu. Ha tamam biraz abarttım ama genel olarak böyleydi. George Martin'in Paul'ün besteleriyle daha çok ilgilendiğini düşünüyordu falan. George ve Ringo ise Paul onlardan ne isterse onları çalıyolarmış hissindelerdi. Ama öyle ya da böyle zamanın ötesinde bir albümdü. O kesin. John ne derse desin onun da bu albümün başarasında muhteşem katkıları var tabii ki ve inanıyorum ki şimdi sağlam kafayla düşünseydi albüme hakkını teslim ederdi.

Bayaa alakasız bi konu hakkında çok yazdım. O yüzden kaçayım.
http://www.lastfm.com.tr/user/SpikeDoe
Merseybeat
Help!
Help!
Merseybeat

İş/Hobiler : profosyonel öğrenci & işçi /60'lar Rock and Roll, Blues... başkada hobim yok

MesajKonu: post titıl   Trt'nin Lennon Belgeseli (1980) EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 9:24 am

çok fena programmış 16 yıldır böyle bişey dinlemedim radyolarda bidılsla yada üyeleryle ilgili...zaten garip garip zamane müzikleri çalıyolar soğukum radyolara...

Trt'nin Lennon Belgeseli (1980)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Lennon
» John Lennon'ın Gözlüğü
» John Lennon'ın Son 24 Saati
» John Lennon'sız Geçen 29.yıl :(
» Lennon ın hayatı film oluyor...